Menu
O Sanktuarium
Historia parafii
Msze święte
Sakramenty święte
Uroczystości fatimskie
Patronka
Ogłoszenia parafialne
Wspólnoty parafialne
Księża
Galeria
Kontakt


Kontakt
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Warszawa, ul. Zagłoby 37
02-495 Warszawa

tel.: 0-22 667-02-13 (kancelaria)

e-mail: smbfatwaw@gmail.com

 
Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20 maja 2018)


1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Przypominamy o obowiązku odbycia spowiedzi i przyjęcia Komunii św. wielkanocnej. Dziś za udział w śpiewie „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

O 17.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe i różaniec.

Dzisiaj dzieci z klas III naszej parafii przyjęły po raz pierwszy Komunię św.
Przez cały tydzień o 18.00 będą uczestniczyły w Białym Tygodniu. Zachęcamy Parafian do modlitwy za dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców.

2. Jutro, w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła – II Dzień Zielonych Świąt. Tego dnia comiesięczne spotkanie członków Akcji katolickiej, które rozpocznie się od udziału we Mszy św. Po niej spotkanie formacyjno–informacyjne w sali obok wieży.

3. W tygodniu nabożeństwa majowe do Matki Bożej odprawiane są po Mszy św. ok. 18.30.

4. We wtorek Nasz Ks. Proboszcz Wojciech obchodzić będzie 25 rocznicę święceń kapłańskich. Składamy serdeczne życzenia dla Czcigodnego Jubilata – obfitości Bożych darów, dobrego zdrowia i radości w kapłańskiej posłudze. Zapraszamy do modlitwy za Ks. Jubilata na Mszach św. o 7.00 i 18.00.

Tego dnia od 17.00 cotygodniowy dyżur prawnika.

5. W środę nowenna i Msza św. do MB Nieustającej Pomocy. Kartki z podziękowaniami i prośbami prosimy przynosić do kancelarii.

6. W czwartek, przeżywać będziemy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

7. W piątek o 15.00 koronka i Msza św. do Bożego Miłosierdzia w intencjach przedstawionych w nowennie.

8. W sobotę o 8.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

9. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do czytania naszej gazetki parafialnej wyłożonej na stoliku przy wyjściu z Sanktuarium. Bóg zapłać za ofiary wrzucane na pokrycie kosztów jej wydruku.

10. Prosimy o przynoszenie suszonych kwiatów na procesję Bożego Ciała.

11. Zachęcamy do wyjazdu w góry na kilka dni po Bożym Ciele. Wyjazd dla dzieci, młodzieży i rodzin. Zapisy i informacje w zakrystii.

12. W czerwcu i w lipcu są wolne intencje na Msze św. Zachęcamy, aby zamawiać intencje Mszy św. za żyjących i zmarłych. Intencje zamówić można w zakrystii i w kancelarii.
Stronę odwiedzono 135657 razy