Menu
O Sanktuarium
Historia parafii
Msze święte
Sakramenty święte
Uroczystości fatimskie
Patronka
Ogłoszenia parafialne
Wspólnoty parafialne
Księża
Galeria
Kontakt


Kontakt
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Warszawa, ul. Zagłoby 37
02-495 Warszawa

tel.: 0-22 667-02-13 (kancelaria)

e-mail: smbfatwaw@gmail.com

 
Ogłoszenia parafialne

XV Niedziela Zwykła (15 lipca 2018)


1. Dzisiaj o 17.00 nieszpory i nabożeństwo różańcowe.

2. Jutro w poniedziałek, 16 lipca obchodzić będziemy wspomnienie NMP z Góry Karmel, czczonej pod tytułem Matki Bożej Szkaplerznej. To dzień odpustu zupełnego dla wszystkich noszących szkaplerz NMP. Odpust można uzyskać pod zwykłymi warunkami.

3. W środę o 18.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki z prośbami i podziękowaniami prosimy przynosić do kancelarii.

4. W kiosku parafialnym i u ministrantów w kruchcie kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

5. W miesiącach wakacyjnych i we wrześniu są wolne intencje na Msze Święte w godzinach porannych i wieczornych (we wrześniu). Intencje zamawiać można za żyjących i zmarłych. Przyjmujemy je w zakrystii i w kancelarii.

6. Wszystkim udającym się na odpoczynek i przebywającym na wakacjach życzymy dobrego czasu i bezpiecznych podróży.

7. Rozpoczęły się zapisy na sierpniowe pielgrzymki piesze na Jasną Górę. Wszystkich pragnących podjąć trud pielgrzymowania zapraszamy na stronę internetową naszej Archidiecezji, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o siedmiu pielgrzymkach wyruszających z Warszawy.

8. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Grzegorza Pergoła z ul. Zagłoby. Prośmy o radość życia wiecznego dla niego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

9. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) nie ma Mszy św. w niedziele o 19.30 i w dni powszednie o 8.00.Stronę odwiedzono 140801 razy