Menu
O Sanktuarium
Historia parafii
Msze święte
Sakramenty święte
Uroczystości fatimskie
Patronka
Ogłoszenia parafialne
Wspólnoty parafialne
Księża
Galeria
Kontakt


Kontakt
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Warszawa, ul. Zagłoby 37
02-495 Warszawa

tel.: 0-22 667-02-13 (kancelaria)

e-mail: smbfatwaw@gmail.com

 
Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła (17 czerwca 2018)


1. Dzisiaj odbywa się w naszej parafii Doroczna Loteria Parafialna, w której każdy los wygrywa. Dochód przeznaczony jest na działalność charytatywną naszej Caritas. W kiosku parafialnym można złożyć ofiarę na dofinansowanie kolonii parafialnych dla dzieci z uboższych rodzin.

Na Mszy o 12.00 modlić się będziemy za kierowców przed rozpoczynającym się czasem wakacji. Po niej będziemy święcić samochody, rowery i inne. Samochody prosimy ustawiać od 11.30 wokół Sanktuarium.

O 17.00 nabożeństwo czerwcowe, i różaniec. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej ok. 18.40.

2. Jutro o 18.00 Msza św. w której uczestniczy Akcja Katolicka, a po niej spotkanie formacyjno – informacyjne. Również jutro w Sali obok wieży o 19.30 swoje spotkanie maja kandydaci do bierzmowania, którzy Sakrament przyjmą w październiku.

3. We wtorek od 17.00 dyżur prawnika.

4. W środę o 18.00 nowenna i Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty ewangelizacyjnej.
Tego dnia o 18.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dzieci i młodzieży naszej parafii. Spowiedź od 17.00. Bardzo prosimy rodziców i dziadków i przybycie z dziećmi i młodzieżą na Mszę św. i zachęcenie ich do spowiedzi, aby czas wakacji przeżyli z Bożym błogosławieństwem.

6. W piątek o 15.00 Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

7. W sobotę o 8.00 Msza św. i nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

8. W niedzielę, 24 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia rozpoczynają się kolonie parafialne. Zbiorka dzieci i młodzieży o 8.20 przed kościołem, o 9.00 Msza św. po niej wyjazd do Kroczyc na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Prosimy nie zapomnieć o dokumentach.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Głosu Ojca Pio”, dla dzieci: „Małego Gościa”, „Anioła Stróża”, „Oli i Jasia”.

10. W czerwcu, lipcu i sierpniu są jeszcze wolne intencje na Msze św. w godzinach porannych. Zamówić je można w zakrystii albo w kancelarii. Najbliższe wolne intencje w tym tygodniu.

11. Już dziś informujemy, że w okresie wakacyjnym nie będzie piątkowej Mszy św. o 15.00 ku czci Bożego Miłosierdzia i niedzielnej Mszy św. o 19.30. Nie będzie również Mszy św. o godz. 8.00 w dni powszednie z wyjątkiem uroczystości i dni fatimskich.

12. Składamy serdeczne podziękowania osobom, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu pikniku parafialnego. Podziękowania wydrukowaliśmy w gazetce.

13. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby naszych Parafian: Kazimierza Polnego z ul. Zagłoby 35, Stanisława Rucikowskiego z ul. Orląt Lwowskich 50, Janiny Więckiewicz z ul. Orląt Lwowskich 56 oraz Kazimierza Grzesiaka z ul. Keniga 5.

Stronę odwiedzono 138665 razy